دکتر برزگر بعنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مرند منصوب شد
روابط عمومی

دکتر برزگر بعنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مرند منصوب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مرند مهندس حسین کاوه شهردار مرند طی حکمی دکتر علی برزگر را بعنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل منصوب کرد .

مراسم معارفه ایشان با حضور آقایان لوایی معاون محترم توسعه منابع انسانی و ناصری مسئول محترم کارگزینی ، موسالو رئیس اداره حراست ، خدایاری مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضاهای سبز، خردی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری مرند و مدیر روابط عمومی شهرداری مرند در محل دفتر ریاست سازمان برگزار گردید.

در حکم انتصاب وی آمده است :

نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند ، جنابعالی به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مرند تعیین ی شوید .امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از توان و پتانسیل های موجود در امر خدمت رسانی به شهروندان فهیم موفق و موید باشید .

حسین کاوه

شهردار مرند

لوایی معاون منابع توسعه و رئیس هیئت مدیره سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مرند در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای صادقیان در زمان تصدی ریاست سازمان حمل و نقل شهرداری مرند گفت : صادقیان از مدیران بی حاشیه و پرتلاش شهرداری است که همواره در مسئولیتهایی که داشته زحمات فراوانی را متحمل شده است . وی گفت : رئیس جدید این سازمان هم از مدیران فعال و متخصص حمل و نقل بوده که امیدواریم شاهد ارتقای این سازمان و رفع مشکلات آن باشیم .

مطلب قبلی سوارنمودن سرنشین درقسمت خارجی وسیله نقلیه
مطلب بعدی برگزاری انتخابات نماینده تاکسیرانان شهر مرند
Print
116

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان